Aynısefa Sabun 125Gr

Aynısefa Sabun 125Gr

₺15,60
Vergi dahil

THALİA AYNISEFA (CALENDULA - NERGİS ÇİÇEĞİ) SABUN
(Yüz, Cilt ve Saç Derisi Bakım Sabunu)
BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUN TÜRK MALI 125GR (±%5)

Thalia Aynısefa Sabunu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR İzin Belge:
Aynısefa Sabunu Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR İçindekiler:
Aynısefa Sabunu ürünü içerisinde; Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate Water, Parfume, Calendula, Officinalis Flower Extract, Chamomilla Extract, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Hexyl cinnamal.
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR Kullanımı:
Aynısefa Sabunu kullanılışı; Etkili bir temizlik için ellerin en az 1 dakika boyunca parmak araları dahil iyice yıkanması gerekmektedir. El, yüz, cilt, ayak, vücut, deri ve saç derisi temizliğinizde ve her banyo esnasında saç ve cildinize ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek hafif friksiyon masaj edilerek yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR Yan Etkileri:
Aynısefa Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Aynısefa Sabunu 125GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Aynısefa Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Aynısefa Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Aynısefa Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Aynısefa Sabunu 125GR Ürünü Açıklaması:
THALİA AYNISEFA SABUNU
AYNISEFA SABUNU DOĞAL İPEKSİ CİLT

BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI DOĞAL SABUN 125GR

Aynısefa Yağı Özlü Doğal Sabunun Faydaları:

Thalia Aynısefa Yağı Özlü Saf Doğal Sabunu hassas ciltlerin eski yumuşaklıklarına ve esnekliklerine kavuşmalarına yardım ederek cildinize rahatlık hissi verir. Aynısefa yağının yaşlanmayı geciktirici özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve besler. Cilt kuruluğuna karşı savaşır, saçları hızlı biçimde nemlendirir ve güzelleştirir. Cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. Saç derisi ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef hastalıklarının iyileşmesinde fayda sağlar.

Thalia Aynısefa Yağı Özlü Saf Doğal Sabunu içerdiği bitkisel yağlar zenginliği sayesinde vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür. Bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir ve saçları güçlendirir. Cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. Aynısefa sabunu kullanımı sonrasında cilt yumuşak, temiz ve daha esnektir. Cilt deri rahatsızlıklarında temizleyici olarak kullanılır.

Aynısefa Yağı Özlü Doğal Sabunun Kullanımı:

Tüm vücudunuzda ve saç temizliğinizde her banyo esnasında ve gerektiğinde ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj yaparak yedirilir. 1-2 dakika kadar bol köpüklü olarak bekletilir ve yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA AYNISEFA SABUNU

THALİA AYNISEFA SABUNU

AYNISEFA SABUNU 125GR

Thalia Aynısefa Sabunu, Thalia Aynısefa Sabunu 150ML ürünü, Thalia Aynısefa Sabunu hakkında, Thalia Aynısefa Sabunu hakkında açıklama, Thalia Aynısefa Sabunu yorum, Thalia Aynısefa Sabunu yorumları, Thalia Aynısefa Sabunu hakkındaki yorumlar, Thalia Aynısefa Sabunu açıklamalı detayları, Thalia Aynısefa Sabunu faydaları, Thalia Aynısefa Sabunu kullanımı, Thalia Aynısefa Sabunu zararları, Thalia Aynısefa Sabunu zararlı mı, Thalia Aynısefa Sabunu uyarılar, Thalia Aynısefa Sabunu yararları, Thalia Aynısefa Sabunu yararlı mı, Thalia Aynısefa Sabunu satışı, Thalia Aynısefa Sabunu satan, Thalia Aynısefa Sabunu satış yerleri, Thalia Aynısefa SabunuI satılan yerler, Thalia Aynısefa Sabunu satan yerler, Thalia Aynısefa Sabunu nerede satılır, Thalia Aynısefa Sabunu nereden alınır, Thalia Aynısefa Sabunu nerelerde satılıyor, Thalia Aynısefa Sabunu nerden alabilirim, Thalia Aynısefa Sabunu satılan, Thalia Aynısefa Sabunu satılır, Thalia Aynısefa Sabunu etkileri, Thalia Aynısefa Sabunu nasıl kullanılır, Thalia Aynısefa Sabunu nerde, Thalia Aynısefa Sabunu faydası, Thalia Aynısefa Sabunu ne işe yarar, Thalia Aynısefa Sabunu ne kadar, Thalia Aynısefa Sabunu fiyatı, Thalia Aynısefa Sabunu fiyatları, Thalia Aynısefa Sabunu detayları, Thalia Aynısefa Sabunu açıklamaları, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü faydaları, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü kullanımı, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü hakkında, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü yorum, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü satışı, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü satan, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü satış yerleri, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü satılan yerler, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü satan yerler, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü nerede satılır, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü nereden alınır, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü nerden alabilirim, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü etkileri, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü nerde, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü faydası, Thalia Aynısefa Sabunu ürünü faydaları neler, THALİA AYNISEFA SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Aynısefa_Sabunu #Thalia #Thalia_Aynısefa_Sabunu #Aynısefa_Sabunu_içindekiler #Aynısefa_Sabunu_kullanımı #Aynısefa_Sabunu_kullanılışı #Aynısefa_Sabunu_faydaları #Aynısefa_Sabunu_yararları #Aynısefa_Sabunu_yan_etkileri #Aynısefa_Sabunu_zararları #Aynısefa_Sabunu_satışı #Aynısefa_Sabunu_nerde_satılır #Aynısefa_Sabunu_nerden_alınır #Aynısefa_Sabunu_satan #Aynısefa_Sabunu_faydası #Aynısefa_Sabunu_faydalımı

Lokman-90058
30 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 2 farklı ürün